Darmowa dostawa od 399,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 399,00 zł.
Wersje językowe
Producenci

Galeria Papieru

Koperta Galeria Papieru gładki - biały [mm:] 160x160 (280391) 10 sztuk

Koperta Galeria Papieru gładki - biały [mm:] 160x160 (280391) 10 sztuk
Koperta Galeria Papieru gładki - biały [mm:] 160x160 (280391) 10 sztuk
format: 160 x 160mmgramatura: 150g/m2ilość: 10 sztuk w opakowaniudostępna również w kolorze kremowymklejona na mokroelegancka koperta do korespondencji oraz kartek okolicznościowych EAN: 5903069039118Ilość: 10Kod Producenta: 280391Kolor: białyseria: gładkiwymiar1 [mm]: 160wymiar2 [mm]: 160.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

9,00 zł

( 1 szt = 0,90 zł )
szt

Dyplom Galeria Papieru maori zielony A4 190g (210319)

Dyplom Galeria Papieru maori zielony A4 190g (210319)
Dyplom Galeria Papieru maori zielony A4 190g (210319)
najwyższej jakości papier satynowany 190g/m2polecany do drukarek atramentowychopakowanie 20 arkuszy A4dyplom ze złotymi elementami wykonanymi metodą hot-stampingdo druku eleganckich certyfikatów, dyplomów, menu, podziękowań, cenników EAN: 5903069039651Format: A4Gramatura: 190Kod Producenta: 210319seria: maori zielony.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

45,00 zł

opakowanie

Dyplom Galeria Papieru maori beżowy A4 190g (210219)

Dyplom Galeria Papieru maori beżowy A4 190g (210219)
Dyplom Galeria Papieru maori beżowy A4 190g (210219)
najwyższej jakości papier satynowany 190g/m2polecany do drukarek atramentowychopakowanie 20 arkuszy A4dyplom ze złotymi elementami wykonanymi metodą hot-stampingdo druku eleganckich certyfikatów, dyplomów, menu, podziękowań, cenników EAN: 5903069039644Format: A4Gramatura: 190Kod Producenta: 210219seria: maori beżowy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

45,00 zł

opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru A4 100g (230410)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru A4 100g (230410)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru A4 100g (230410)
najwyższej jakości papier satynowany 100g/m2polecany do drukarek laserowych i atramentowychopakowanie 50 arkuszy A4do druku ofert, korespondencji, cenników, menu, zaproszeń, dyplomów i podziękowań EAN: 5903069910509Format: A4Gramatura: 100Kod Producenta: 230410.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

40,00 zł

opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru savanna kremowy 200g 20 arkuszy A4 - kremowy 200g (204802)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru savanna kremowy 200g 20 arkuszy A4 - kremowy 200g (204802)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru savanna kremowy 200g 20 arkuszy A4 - kremowy 200g (204802)
faktura z drobnym tłoczeniemformat: A4gramatura: 200g/m2ilość: 20 arkuszy w opakowaniudostępny w kolorach : biały i kremowypolecany do drukarek atramentowychKarton do przygotowania zaproszeń, dyplomów, wizytówek, kartek okolicznościowych. EAN: 5903069039262Format: A4Gramatura: 200Kod Producenta: 204802Kolekcja: savanna kremowyKolor: kremowyseria: 200g 20 arkuszy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

14,00 zł

opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru glamour A4 - błękitny 230g (204908)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru glamour A4 - błękitny 230g (204908)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru glamour A4 - błękitny 230g (204908)
wzór perłowego ornamentugramatura: 230g/m2ilość: 20 arkuszy w opakowaniudostępny w kolorach: biały, błękitny, czarny, różowy, szarypolecany do drukarek laserowych i atramentowychKarton do przygotowania zaproszeń, dyplomów, wizytówek, kartek okolicznościowych. EAN: 5903069039224Format: A4Gramatura: 230Kod Producenta: 204908Kolekcja: glamourKolor: błękitny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

21,00 zł

opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru floryda A4 - bordowy 250g (200316)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru floryda A4 - bordowy 250g (200316)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru floryda A4 - bordowy 250g (200316)
faktura drobnych prostokątówformat: A4gramatura: 250g/m2ilość: 20 arkuszy w opakowaniudostępny w kolorach : beżowy, bordowy, czarnypolecany do drukarek atramentowychKarton do przygotowania zaproszeń, dyplomów, wizytówek, kartek okolicznościowych. EAN: 5903069039187Format: A4Gramatura: 250Kod Producenta: 200316Kolekcja: florydaKolor: bordowy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

16,00 zł

opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru welurowy flock ciemnokremowy 220g A4 - kremowy 220g (208322)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru welurowy flock ciemnokremowy 220g A4 - kremowy 220g (208322)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru welurowy flock ciemnokremowy 220g A4 - kremowy 220g (208322)
EAN: 5903069039330Format: A4Gramatura: 220Kod Producenta: 208322Kolekcja: welurowy flock ciemnokremowyKolor: kremowyseria: 220g.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

21,00 zł

opakowanie

Koperta Galeria Papieru c5 diamentowa biel C5 - srebrna [mm:] 162x229 (280616) 10 sztuk

Koperta Galeria Papieru c5 diamentowa biel C5 - srebrna [mm:] 162x229 (280616) 10 sztuk
Koperta Galeria Papieru c5 diamentowa biel C5 - srebrna [mm:] 162x229 (280616) 10 sztuk
format: C5 (162 x 229mm)gramatura: 120g/m2ilość: 10 sztuk w opakowaniudostępna w kolorze diamentowej bieliz paskiem samoprzylepnymelegancka koperta do korespondencji oraz kartek okolicznościowych EAN: 5903069034403Format: C5Ilość: 10Kod Producenta: 280616Kolekcja: c5 diamentowa bielKolor: srebrnawymiar1 [mm]: 162wymiar2 [mm]: 229.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

13,00 zł

( 1 szt = 1,30 zł )
opakowanie

Koperta Galeria Papieru DL - Czerwony [mm:] 110x220 (280117) 10 sztuk

Koperta Galeria Papieru DL - Czerwony [mm:] 110x220 (280117) 10 sztuk
Koperta Galeria Papieru DL - Czerwony [mm:] 110x220 (280117) 10 sztuk
format: DL (110 x 220mm)gramatura: 120g/m2ilość: 10 sztuk w opakowaniudostępna również w kolorach: srebrny, złotyz paskiem samoprzylepnymelegancka koperta do korespondencji oraz kartek okolicznościowych EAN: 5903069034755Format: DLIlość: 10Kod Producenta: 280117Kolor: Czerwonywymiar1 [mm]: 110wymiar2 [mm]: 220.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

11,00 zł

( 1 szt = 1,10 zł )
opakowanie

Koperta Galeria Papieru b6 nature ciemnobeżowy k B6 - beżowy [mm:] 125x176 (280820) 10 sztuk

Koperta Galeria Papieru b6 nature ciemnobeżowy k B6 - beżowy [mm:] 125x176 (280820) 10 sztuk
Koperta Galeria Papieru b6 nature ciemnobeżowy k B6 - beżowy [mm:] 125x176 (280820) 10 sztuk
format: B6 (125 x 176mm)gramatura: 120g/m2ilość: 10 sztuk w opakowaniuklejona na mokroelegancka koperta do korespondencji oraz kartek okolicznościowych EAN: 5903069037596Format: B6Ilość: 10Kod Producenta: 280820Kolekcja: b6 nature ciemnobeżowy kKolor: beżowywymiar1 [mm]: 125wymiar2 [mm]: 176.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

9,00 zł

( 1 szt = 0,90 zł )
opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru glamour biały 230g 20 arkuszy A4 - biały 230g (204903)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru glamour biały 230g 20 arkuszy A4 - biały 230g (204903)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru glamour biały 230g 20 arkuszy A4 - biały 230g (204903)
wzór perłowego ornamentugramatura: 230g/m2ilość: 20 arkuszy w opakowaniudostępny w kolorach: biały, błękitny, czarny, różowy, szarypolecany do drukarek laserowych i atramentowychKarton do przygotowania zaproszeń, dyplomów, wizytówek, kartek okolicznościowych. EAN: 5903069037244Format: A4Gramatura: 230Kod Producenta: 204903Kolekcja: glamour białyKolor: białyseria: 230g 20 arkuszy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

21,00 zł

opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru dots A4 - biały 230g (204603)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru dots A4 - biały 230g (204603)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru dots A4 - biały 230g (204603)
metalizowany dwustronnie z tłoczeniem drobnych kropekformat: A4gramatura: 230g/m2ilość: 20 arkuszy w opakowaniudostępny w kolorach: biały, miętowy, niebieskipolecany do drukarek laserowychKarton do przygotowania zaproszeń, dyplomów, wizytówek, kartek okolicznościowych. EAN: 5903069034632Format: A4Gramatura: 230Kod Producenta: 204603Kolekcja: dotsKolor: biały.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

21,00 zł

opakowanie

Koperta Galeria Papieru gładki DL - kremowy (280129) 10 sztuk

Koperta Galeria Papieru gładki DL - kremowy (280129) 10 sztuk
Koperta Galeria Papieru gładki DL - kremowy (280129) 10 sztuk
format: DL (110 x 220mm)gramatura: 120g/m2ilość: 10 sztuk w opakowaniuklejona na mokroelegancka koperta do korespondencji oraz kartek okolicznościowych EAN: 5903069043825Format: DLIlość: 10Kod Producenta: 280129Kolekcja: gładkiKolor: kremowy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

6,00 zł

( 1 szt = 0,60 zł )
opakowanie

Koperta Galeria Papieru pearl złota p - złoty [mm:] 145x145 (280715) 10 sztuk

Koperta Galeria Papieru pearl złota p - złoty [mm:] 145x145 (280715) 10 sztuk
Koperta Galeria Papieru pearl złota p - złoty [mm:] 145x145 (280715) 10 sztuk
format: 145 x 145mmgramatura: 120g/m2ilość: 10 sztuk w opakowaniudostępna również w kolorach: czerwony, srebrnyz paskiem samoprzylepnymelegancka koperta do korespondencji oraz kartek okolicznościowych EAN: 5903069034458Ilość: 10Kod Producenta: 280715Kolekcja: pearl złota pKolor: złotywymiar1 [mm]: 145wymiar2 [mm]: 145.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

12,00 zł

( 1 szt = 1,20 zł )
szt

Koperta Galeria Papieru pearl - czerwony [mm:] 145x145 (280717) 10 sztuk

Koperta Galeria Papieru pearl - czerwony [mm:] 145x145 (280717) 10 sztuk
Koperta Galeria Papieru pearl - czerwony [mm:] 145x145 (280717) 10 sztuk
format: 145 x 145mmgramatura: 120g/m2ilość: 10 sztuk w opakowaniudostępna również w kolorach: srebrny, złotyz paskiem samoprzylepnymelegancka koperta do korespondencji oraz kartek okolicznościowych EAN: 5903069034694Ilość: 10Kod Producenta: 280717Kolekcja: pearlKolor: czerwonywymiar1 [mm]: 145wymiar2 [mm]: 145.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

12,00 zł

( 1 szt = 1,20 zł )
szt

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru brokatowy A4 - czerwony 210g (208113)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru brokatowy A4 - czerwony 210g (208113)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru brokatowy A4 - czerwony 210g (208113)
karton z brokatowym wykończeniemilość: 5 arkuszy w opakowaniudostępny w kolorach: biały, czarny, czerwony, srebrny, złoty, mix kolorów(różowy, ciemnoróżowy, granatowy, zielony, niebieski)nie przeznaczony do drukarekKarton do zdobienia zaproszeń, kartek okolicznościowych, pudełek. EAN: 5903069037565Format: A4Gramatura: 210Kod Producenta: 208113Kolekcja: brokatowyKolor: czerwony.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

16,00 zł

opakowanie

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru brokatowy srebrny A4 - srebrny 210g (208105)

Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru brokatowy srebrny A4 - srebrny 210g (208105)
Papier ozdobny (wizytówkowy) Galeria Papieru brokatowy srebrny A4 - srebrny 210g (208105)
karton z brokatowym wykończeniemilość: 5 arkuszy w opakowaniudostępny w kolorach: biały, czarny, czerwony, srebrny, złoty, mix kolorów(różowy, ciemnoróżowy, granatowy, zielony, niebieski)nie przeznaczony do drukarekKarton do zdobienia zaproszeń, kartek okolicznościowych, pudełek. EAN: 5903069037541Format: A4Gramatura: 210Kod Producenta: 208105Kolekcja: brokatowy srebrnyKolor: srebrny.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 5 dni roboczych

Cena:

16,00 zł

opakowanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl